Upstream bestaat 30 jaar in 2026! Als aftrap van een jubileumjaar boordevol activiteiten, kwamen op vrijdag 14 november leden van het eerste uur aan het woord om herinneringen op te halen aan de beginjaren.
In een gesprek onder leiding van Jean Paul en Rob hoorden we dat de oprichting van Upstream voortkwam uit de ambitie om met een goed getrainde groep zwemmers aan te treden bij de Gay Games Amsterdam in 1998. Ook hoe er vervolgens samen gespaard werd om met een zo groot mogelijk team bij de volgende Gay Games in Sydney te kunnen verschijnen. En dat velen de keuze om lid te worden van Upstream als een van de betere keuzes uit hun leven beschouwen.
De geinterviewde leden van het eerste uur waren: Martin, Rob, Henna, Fred, Jan, Erik, Karel, Richard en Paul. In een presentatie waren de highlights uit de eerste jaren te zien, met dank aan Dominik.





